SPORCULARIMIZ
Asil ÖRGEN
Laser Sporcumuz
Bora OLCAV
Laser Sporcumuz
Aylin TEZOL
420 Sporcusu
Leyla ŞENOCAK
420 Sporcusu
Bora KÜTÜK
420 Sporcusu
Doruk TANELİ
420 Sporcusu
Bora KOZANOĞLU
Rüzgar Sörfü Sporcuları
Selim John AKDOĞAN
Optimist Sporcusu
Yaman AKTOLUN
Optimist Sporcusu
Enver Doruk CİDER
Optimist Sporcusu
Arda Çınar DİNÇ
Optimist Sporcusu
Demir DİRİK
Optimist Sporcusu
Rüzgar DİRİK
Optimist Sporcusu
Deniz Yasemin DURMAZ
Optimist Sporcusu
Kaan Deehan JOHNSON
Optimist Sporcusu
Can Ege KAHRAMAN
Optimist Sporcusu
Sevinç Egem KARAKAŞ
Optimist Sporcusu
Hasan Can KEKLİK
Optimist Sporcusu
Ali Kaan NARİN
Optimist Sporcusu
Bade NUR
Optimist Sporcusu
Tan Onat ÖĞÜTÇÜ
Optimist Sporcusu
Tarhan ÖĞÜTCÜ
Optimist Sporcusu
Yusuf Karan ÖZGÖZ
Optimist Sporcusu
Alara SERDAR
Optimist Sporcusu
Ceren SÖNMEZ
Optimist Sporcusu
Cansın ÜNDEYOĞLU
Optimist Sporcusu
Deniz ÜNDEYOĞLU
Optimist Sporcusu
Dalyan YET
Optimist Sporcusu
Ada Aksel
Laser Sporcusu
Ata Mutlu
Optimist Sporcusu
Berk Emil
Laser Sporcusu
Can Uşar
Optimist Sporcusu
Cem Akdurak
Optimist Sporcusu
Defne Erdem
Optimist Sporcusu
Deniz Demirok
Optimist Sporcusu
Deniz Y. Durmaz
Optimist Sporcusu
Doruk Demircan
Laser Sporcusu
Doruk Solmazlar
Optimist Sporcusu
Ege Mutlu
Optimist Sporcusu
Kaan Selik
Laser Sporcusu
Lara Tavus
Laser Sporcusu
Rana Aydıner
Optimist Sporcusu
Sara Suhami
Optimist Sporcusu
Sarp Özen
Optimist Sporcusu
Selin Posacıoğlu
Optimist Sporcusu
Tan Emil
Laser Sporcusu
Yaşar Alp Akın
Optimist Sporcusu
Yılkan Timursah
Laser Radial Sporcusu
Savaş Aktaç
Optimist Sporcusu
BAŞARILAR

LASER 
MUSTAFA ÇAKIR:

2015 EURO CUP SERBIA Laser Standart 1.cilik 

2015 Türkiye şampiyonası Laser Standart 2.cilik 

 

BERKAY ABAY: 
2016 Yarıyıl Kupası Laser Radial Genel 3.cü Gençler 1.cilik
2016 Valilik Kupası Laser Radial 1.cilik
2016 Bölge Kupası Laser Radial Genel ve Gençler 1.cilik
2016 Federasyon Kupası Laser Radial Gençler 2.cilik
2016 Laser Radial Gençler Dünya Şampiyonası Milli Takım Sporcusu

2015 İl birinciliği Laser Radial 1.cilik

 

NOGAY DÖKMECİ:
2016 Valilik Kupası Laser Radial 2.cilik 

 

DORUK DEMİRCAN: 
2016 Bölge Kupası 4.7 junior 2.cilik
2016 Okullar Arası il Şampiyonası 2.cilik 

 

BERK EMİL:
2016 Bölge Kupası 4.7 junior 3.cülük
2016 Okullar Arası il Şampiyonası 3.cülük 

 

TAN EMİL:
2016 Okullar Arası İl Şampiyonası 4.cülük

 


420
LEYLA ŞENOCAK - AYLİN TEZOL:

2016 Yarıyıl kupası Genel ve Kızlar 1.cilik
2016 Federasyon Kupası Kızlar 3.cülük 

2015 İspanya Şampiyanası Kızlar 3.cüsü
2015 ISAF gençler Dünya Şampiyonası 10.culuk
2015 Türkiye şampiyonası Kızlarda 1.cilik

 

DORUK TANELI - BORA KÜTÜK: 
2015 Türkiye şampiyonası 1.cilik 

 

 

OPTİMİST 
TARHAN ÖĞÜTÇÜ : 

2016 Yarıyı! Kupası 5.cilik 2016 Açılış Kupası 3.cülük
2016 Okullar Arası İl Şampiyonası 1.cilik
2016 Bölge Kupası 4.cüsü 2016 Avrupa Şampiyonası Milli takım Sporcusu

2015 Urla İGOR 2002 Doğumlular 2.cilik
2015 Optimist takım il Şampiyonası 3.cülük 

 

DEMİR DİRİK:
2016 Açılış Kupası 1.cilik
2016 Bölge Kupası 3.cülük 

2015 İl Birinciliği Junior 1.cilik

 

SELİM JOHN AKDOĞAN:
2016 Açılış Kupası Junior 3.cülük
2016 Bölge Kupası Junior 4.cülük

2015 Optimist Takım İL Şampiyonası 3.cülük

 

ENVER DORUK CİDER:
2015 Optimist Takım il Şampiyonası 3.cülük

 

KAAN DEEHAN JOHNSON:
2015 Optimist Takım il Şampiyonası 3.cülük 

 

TAN ONAT ÖĞÜTÇÜ:

2016 Okullar İl Şampiyonası Junior 2.cisi 

2015 Optimist Takım il Şampiyonası 3.cülük 

 

DENİZ YASEMİN DURMAZ:
2016 Açılış Kupası Junior Kızlar 2.cisi

 

BADE NUR:
2016 Okullar Arası İL Şampiyonası Junior Kızlar 2.cisi

 

İPEK BAKALIM:
2016 Okullar Arası il Şampiyonası Junior Kızlar 1.cisi

 

ELİF NAZ:
2016 Bölge Kupası 2007 Doğumlu en iyi Kız Sporcu

 

SARA SUHAMİ:
2016 Bölge Kupası 2007 Doğumlu en iyi Kız Sporcu

 

BALKAN SALİH BALABAN:
2016 Bölge Kupası 2008 Doğumlu en iyi Erkek Sporcu

DİĞER BAŞARILAR

* 23 – 28 OCAK tarihlerinde Kış Kupası yarışında sporcumuz Yılkan TİMURŞAH 4.7 sınıfında 88 sporcu arasından 1. -  420 sınıfında 25 teknenin arasından Aylin Tezol 1. - Optimist sınıfında ise Onat ÖĞÜTÇÜ 300 sporcu arasından junior 3. olmuştur.

* 17 – 19 ŞUBAT tarihlerinde Carnival Race San Remo / İTALYA yarışında 40 teknenin katıldığı 420 sınıfında Sporcumuz Aylin Tezol 4. olmuştur.

* 06 – 12 MART tarihlerinde Athens Olimpik Haftası yarışında 54 sporcunun katıldığı Laser 4.7 sınıfında sporcumuz Yılkan TİMURŞAH 2. olmuştur.

* 24 MART – 01 NİSAN tarihlerinde 48. Prenses Sofia / PALMA de MALLORCA yarışında 134 sporcunun katıldığı Laser Standart sınıfında sporcumuz Mustafa ÇAKIR 69. olmuştur.

* 28 MART – 02 NİSAN tarihlerinde Türkiye Şampiyonası yarışında Laser Standart sınıfında Mustafa ÇAKIR 9 sporcu arasından 1. - Laser 4.7 sınıfında Yılkan TİMURŞAH 85 sporcu arasından 2. – 420 sınıfında Aylin Tezol 16 sporcu arasından 1. - Optimist sınıfında ise Demir DİRİK 316 sporcu arasından 1. olmuştur.

* 15 – 22 NİSAN tarihlerinde Laser Avrupa Şampiyonası yarışında 235 sporcunun katıldığı 4.7 sınıfı sporcumuz Yılkan TİMURŞAH 2. olmuştur. 

* 16 – 21 MAYIS Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası yarışında Laser 4.7 sınıfında Doruk DEMİRCAN 75 sporcu arasından 5.- 420 sınıfında Aylin Tezol 18 sporcu arasından 2. - Optimist sınıfında ise Demir DİRİK 260 sporcu arasından 3. olmuştur. 

* 23 – 27 MAYIS tarihlerinde Delta Lloyd Regatta / HOLLANDA yarışında 100 sporcunun katıldığı Laser Standart sınıfında sporcumuz Mustafa ÇAKIR 69. olmuştur.

* 16 – 24 TEMMUZ tarihlerinde Laser Dünya Şampiyonası / BELÇİKA yarışında 245 sporcunun katıldığı 4.7 sınıfında sporcumuz Yılkan TİMURŞAH 1. olmuştur.

* 22 – 30 TEMMUZ tarihlerinde Avrupa Şampiyonası Kallithea / YUNANİSTAN yarışında 57 teknenin katıldığı 420 sınıfında sporcumuz Aylin TEZOL 5. olmuştur.

* 06 – 13 AĞUSTOS tarihlerinde Avrupa Gençler Şampiyonası Garda / İTALYA yarışında 109 teknenin katıldığı 420 sınıfında sporcumuz Aylin TEZOL 77. Olmuştur.

* 07 – 12 AĞUSTOS tarihlerinde Test Ewent Aurhus / Danimarka yarışında 62 sporcunun katıldığı Laser Standart sınıfında sporcumuz Mustafa ÇAKIR 48. olmuştur.

* 05 – 10 EYLÜL tarihlerinde Balkan Şampiyonası / Tekirdağ Laser Radial Sporcumuz Yılkan TİMURŞAH 23 sporcu arasından 1. olmuştur. Laser 4.7 sınıfında 46 sporcu arasından Tarhan ÖĞÜTÇÜ 4. - Doruk DEMİRCAN 10. - Tan EMİL 15. - Berk EMİL 23. olmuşlardır. Optimist sınıfında Demir DİRİK 97 sporcu arasından 9. olmuştur. Optimist Junior sınıfında Onat ÖĞÜTÇÜ 21. olmuştur.

* 12 – 19 EYLÜL tarihlerinde Laser Standart Dünya Şampiyonası yarışı 148 sporcunun katılımıyla gerçekleşmiştir. Yarışta sporcumuz Mustafa ÇAKIR 54. olmuştur.

* 18 – 23 EYLÜL tarihlerinde TYF Atatürk Kupası yarışında Laser Radial sınıfı sporcumuz Yılkan TİMURŞAH 27 sporcu arasından 2. - Laser 4.7 sınıfında 73 sporcu arasından Doruk DEMİRCAN 2. - Berk EMİL 4. – 420 sınıfında Aylin Tezol 19 sporcu arasından 2. - Optimist sınıfında ise Demir Dirik 297 sporcu arasından 4. olmuştur. Optimist Junior sınıfında Onat ÖĞÜTÇÜ 2. - Yusuf Yaşar ALP 3. olmuşlardır.

* 30 MAYIS – 06 TEMMUZ tarihlerinde Optimist Avrupa Şampiyonası / Bulgaristan yarışında 153. sporcunun katılımıyla gerçekleşmiştir. Yarışta sporcumuz Demir DİRİK 4. olmuştur.

* 09 – 16 ARALIK tarihlerinde İsaf Gençler Dünya Şampiyonası Sanya / ÇİN yarışında 25 teknenin katıldığı müsabakada sporcumuz Aylin TEZOL 13. olmuştur